Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

İrfan Can Geliyor

Galatasaraydan İrfan Can Bombası..

Galatasaray kurmayları Başakşehirden İrfan Can Kahveciyi kadrosuna katmayı planlıyor.Sene başında çok istedikleri futbolcuyu kadrosuna katamayan Gs yönetimi bu sefer ara transfer sezonunda bu olayı bitirmek için yoğun çaba sarf ediyor.

Galatasarayın Başakşehir kulubüne yaptığı teklif belli oldu.İki paket halinde teklif sunan Gs yönetimi Diagne + Emre Akbaba ve 2 milyon euru teklif etti.Bunu düşünen başakşehirli yönetim karşı tarafa başka bir teklifte bulundu.Diagne + defansın bel kemiği olan luyin damayı Galatasaraydan istediler.Bu teklife sıcak bakan Göksel Gümüşdağ kurmayları bu konuyu masaya yatırdı.Ara sezonda büyük ihtimal bu transferin gerçekleşeceği konuşuluyor.

Bu arada İrfan Can Kahveci ile Taylan Antalyalı, Emre Kılınç çok eski arkadaşlar bunuda transferde koz olarak kullanmaya çalışan yönetim elini çabuk tutup bu işi en kısa sürede bitirmenin planlarını yapıyor.Bir önceki konumuz olan ARAÇ MUAYENE FİYATLARI yazımıza göz gezdirebilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mIRC Yükle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla