Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Erdoğan Aşı Oldu

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Covid Aşısı Oldu..

Bu akşam üzeri saat 18:00 sularında Ankara Şehir Hastanesine giderek vatandaşlarımıza örnek olarak kendisi bizzat Corona Aşısı oldu.Bugün toplantıdan sonra hastaneye giderek Cumhurbaşkanımız korona aşısı oldu 15 dakika kadar bekletilerek sağlık durumu kontrol edildi, daha sonrasında hastaneden korumalar eşliğinde oradan ayrıldı.

Covid aşısı olan Recep Tayyip Erdoğan telegram da yaptığı paylaşımda bende aşı oldum diyerek herkese seslendi.Parti liderlerine ve görevde olan tüm milletvekillerine seslenerek herkesin corona aşısı olması için seslendi.Bu hareketi şahsen Türkiye vatandaşı olarak gayet anlamlı bir şekilde algıladım.İnsanları bu aşıya teşfik etmek için kendisi şüphe duymadan gidip gereğini yaptı.

Umarım covid 19 aşısı tüm vatandaşlarımız adına insanlığın bir an önce bu hastalıktan kurtulması için fayda sağlar diyerek yazımı bitiriyorum.Bu konu hakkında aşağıdaki kutucuğu yorum yazabilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mIRC Yükle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla