Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Güzide Yeni Evi

Masterchef yarışmasıyla popülerliliğini arttıran Güzide Mertcan bir ara oturduğu lüks villasıyla sosyal alemde çok konuşulmuştu.

Yarışmadan elendikten sonra Güzide masterchef bu kadar büyütülecek birşey yok herkesin olduğu gibi benimde evim var ama biraz büyük diyerek açıklama yapma gereği duymuştu.Belirli zaman sonra oturduğu Başakşehirdeki lüks villasından taşınmıştı.

Aslına bakarsanız ülkemizde okadar konuşalacak durumlar var ama bazı insanlar bu tür konularıda seviyor.Konumuza dönecek olursak Güzide Mertcan Büyükçekmece‘de güzel bir eve taşınmıştı.Evine tadilat yaptırdıktan sonra youtube kanalında yeni yaşadığı evini tanıttı.

Size yeni evimi tanıtmak isterim.Çok konuşulan eski yaşadığım evin çok popüler olmasından bu yana o evi satmış bulunuyorum.Yeni evimde tadilat yapıp sizlere göstermek istedim diyerek açıklama yaptı.Yeni villası 3 katlı olarak dikkat çeken Güzide hanım’ın içinde açık havuz çalışma odası hatta yakujisi bile bulunuyor.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mIRC Yükle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla