Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Erol Bulut Gidiyor

Erol Bulut Gidiyor mu ?

Son zamanlarda oynadığı futbolla eleştirilen şampiyonluk parolasıyla süper lige başlayan Fenerbahçe takımı Erol Bulut Gidecek mi sorusuyla çalkalanıyor..Bu soruyu son dönemde çok duyar olduk, açıkçası bu kadar transferle yola çıkan Fenerbahçe yönetimi alınan skorlardan hiç memnun değil..

Son Beşiktaş derbisinde hiç tatmin etmeyen bir futbol oynayan FB yönetimi Erol Bulut hakkında nihayi kararı verir gibi oldu.Aldığımız habere göre milli takım arasında olan Fenerbahçe yönetimi Erol Bulut için kararı vermek üzere.Milli maç sonrasında alınan kötü bir mağlubiyet sonrasında Erol Bulut’un işine son vermeyi düşünüyor..

Sizlerde bu konu hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yorum kutucuğuna mesaj iletirseniz bizlerde bunları yayınlamak isteriz.Siber Sohbet odalarına giriş yapmak için sağ taraftaki sohbete başla kısmında nick yazıp sitemizi giriş yapın sohbetin tadına varın..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mIRC Yükle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla