Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Aboubakar Bombası

Beşiktaş’ta sakatlığı düzelen Kamerunlu golcü futbolcu Sivas’a götürüldü. Ancak Aboubakar fiziksel açıdan tamamen hazır durumda olmadığı biliniyordu. İki maça daha çıkması halinde yaklaşık 1,5 milyon euro mukavelesi uzayacak Aboubakar’ın, düşük ücreti beğenmemesi yüzünden sorun yarattığı konuşuluyor. Beşiktaş yönetiminin ‘ücret’ konusunda oyuncuyla temasa geçtiği belirtilirken rakip takım yani Fenerbahçe’nin de pusuda olduğu aktarıldı.

Siyah-beyazlı takım dün öğleden sonra Sivas’a uçarken, sakatlığı düzelen Kamerunlu golcü de kadroda yer aldı. Milli takımdan sakat dönen Aboubakar sırasıyla Kasımpaşa, Alanyaspor, Erzurumspor ve Ankaragücü maçlarında görev yapmadığını biliyoruz.Kamerunlu golcünün iki maça daha çıkması halinde 1,5 milyon eurodan mukavelesi uzaması ve futbolcu bu ücreti beğenmediği gerekçesiyle sorun çıkarıyor olması kulislerde konuşuluyor. Bu iddialar kulislerde konuşulurken Beşiktaş yönetimi de Aboubakar’la ‘ücret’ hakkında temasa geçtiği aktarıldı.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mIRC Yükle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla