Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Mobil Geveze Sohbet

Mobil Geveze Sohbet odalarına hoş geldiniz..

Geveze Mobil Sohbet tamamen sizler için tasarlanmış olmakla beraber ücretsiz bir şekilde girebileceğiniz keyifli dakikalar geçirmeniz için kurulmuştur bir chat platformudur.Geveze Mobil odalarına gelerek yeni arkadaşlıklar kurabilir yeni heyecanlara yelken açmanız içten bile olmayacaktır.

Mobil Geveze odalarında neler yapabiliriz diye soracak olursanız sizler için açmış olduğumuz sohbet chat radyo kelime oyun yarisma kanallarına katılıp hafızanızı zorlayacak sorulara cevap verme olanağı sunuyoruz.Yarışma kanallarında rakiplerinizle hem sohbet edebiliir hemde sorulan sorulara cevap verebiliyorsunuz.

Geveze Mobil Sohbet odalarının en büyük özelliğinden biri ise, canlı dj’lerimizin yapacağı yayınları dinleyebilir içinizden geçen ve armağan etmek istediğiniz arkadaşınız eşiniz dostunuz var ise şarkı isteğinde bulunun.Canlı anonslarla şarkıları sizlere hediye ediyoruz.Mobil Geveze Odaları siz değerli arkadaşlarla daha ileriye yönelik atılımları yapmaya hazır peki siz neredesiniz ??


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mIRC Yükle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla