Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Ağrı Mobil Sohbet

Ağrı halkına sesleniyoruz, hemşehrilerin birbirleriyle selamlaşacağı bu ağrı sohbet uygulaması ile karşınızda bulunmaktayız. Türkiyede çeşitli illerde yaşayan Ağrılı arkadaşlarımızın birbirinden uzak olmasına rağmen hasret gidereceği samimi seviyeli sohbet ortamı kurmaya karar vermiştik, bunu hayata geçirdiğimiz için çok mutluyum. Burada samimi ortamıyla hiç görmediğiniz Ağrılı vatandaşlarınızla tanışma ortamı sağlıyoruz. Ağrı sohbet siteleri yazılı chat uygulaması olup Ağrılı vatandaşları bir araya getirmeksizin Türkiyede yaşayan ve sohbet etmekten hoşlanan bütün vatandaşlarımızı kanalımızda harmanlayarak muhabbet etmesini sağlamaktan çok mutluyuz..

Ağrı Mobil Sohbet Odalarına Bağlanmak..

Bu platformda yöresel müzikler gerek türkülerden, yada ağıtlardan paylaşım yapanlar çok olduğu gibi meşhur Ağrı dağı efsaneleri de dillerden düşmeyerek bunu yaşatma peşindeyiz. Her yerde olduğu gibi biraz dedikodunun yapılması da gayet normal karşılanmalıdır. Politikadan, aşırı siyaset konuşmamak kaydıyla yeni çıkan kitap veya filmlerden konuşmak isteyenler eleştiriler ve övgüler içerisinde bulunmakta özgürdür.. Bunların yanı sıra mirctr sohbet odaları tüm tr sohbet odalarına katılmak isteyenlerin hoşlandığı ve bu ortamda bulunması bizi mutlu ediyor..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mIRC Yükle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla